HİZMETLERİMİZ

TASARIM

Bilgisayar teknolojisine dayalı çözümler ve hizmetler üretmek, aynı zamanda kendi markası olan Maryacht MYD 36 adlı 12 metrelik retro klasik motoryatı tasarlamak ve üretmek amacı ile 2010 yılında kurulan Maryacht Design Office, Tuzla Sanayi Bölgesi’nde deniz ve mobilya sektörüne hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi

MODEL KURULUM

Maryacht Design Office tarafından gerçekleştirilen tasarımların veya tasarımlarınızın 1/1 ölçekli ahşap ve köpük modelleri cnc uygulamalarından sonra bünyemizde deneyimli ekibimiz tarafından kurulmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

KALIP İMALATI

Fiberglass kalıp imalatı laminasyon projeleri doğrultusunda el yatırma yöntemi ve vakum infizyon tekniği kullanılarak imal edilir.

Daha Fazla Bilgi

FİBERGLASS İMALATI

Fiberglass kalıplar içersine laminasyon proleri doğrultusunda el yatırma yöntemi ve vakum infizyon tekniği kullanılarak ürün dökümleri gerçekleştirilir.

Daha Fazla Bilgi

BAKIM VE ONARIM

Firmamız tarafından sezon açılışlarının öncesinde ve sonrasında fiber yada ahşap motoryachtlar için boya, zehirli, pasta, polish, bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Daha Fazla Bilgi

Kompozit Tasarımlar

Polimerik kompozitler yüksek mukavemet, boyut ve termal kararlılık, sertlik, aşınmaya karşı dayanıklılık ve düşük yoğunluk gibi özellikleri ile otomotivden uçak uzay sanayine, enerji den savunma sektörüne kadar birçok endüstriyel uygulamada çok geniş avantajlar sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi