Maryacht - Hakkımızda

Hakkımızda

 

Denizcilik ve kompozit sektöründe faliyet gösteren Maryacht, 2010 yılında Marmara Mühendislik bünyesinde İstanbulda kuruldu.

Dünyaca ünlü Alman elektrik motor üreticisi Torqeedoo şirketi ile yaptığı işbirliği (2014 ve 2016 yılı projeleri için) sonucunda firma Türkiyenin ilk seri elektrik motorlu tekne üreticisi konumuna geldi.

Şimdiye kadar 50’nin üzerinde elektrik motorlu tekne ile kendi markası olan MYD 40 modellerini üretmeye devam etmektedir. 

MYD 40 Serisindeki motoryachtlar GRP tekniğiyle, günümüzün yüksek teknolojisi ve tekne işçiliği ilkeleri bir araya getirilerek üretilmektedir.

0 Teknik Destek
0 Mutlu Müşteri
0 Üretim

MODELLER

MYD 23

+

MYD 23

Maryacht 36 hard top modeli hem ‘retro’ tasarımıyla hepimizin beğenisini kazanan eski modellere göz kırpıyor, hem de ‘lobster’ kostümü altında yüksek performanslı gerçek bir motoryat sunuyor. 36 Serisinin bu modeli Maryacht tasarım stüdyosu tarafından hazırlanmış.

Her türlü deniz koşullarında güvenle seyir yapabilen CE-B kategorisinde , alışılmış lobsterlardan oldukça farklı güçlü bir yat ortaya çıkmış. Maryacht 36, hem tekne sahibinin hem de bir kaptanın kullanılabileceği şekilde düşünülmüş.

Tam bir boğaz teknesi İki kamara yerleşimiyle sunuluyor. İki kamara seçeneğinde biri baş tarafta master kamara diğeri ise teknenin en geniş bölgesinde iskele tarafında misafir kamara olarak sunuluyor. Salondan merdivenlerle aşağı indiğinizde sizi sancak tarafta tuvalet-banyo karşılıyor. Maryacht 36 hard top teknesinin hatları arasında iyi tasarlanmış geniş borda dolapları daha büyük yatların kamaralarının depolama hacmine sahip. Kamaralarda ve banyoda kullanılan malzeme ve işçilik seviyesi de üst düzeyde.

Arka havuz oturma grubundan salona geçişte genişlik ve kullanışlılık, kaliteli mobilya işçiliği ile birlikte hemen göze çarpıyor. İçinden televizyonun çıktığı konsolun ya da mutfak dolabı olarak tasarlanan alanın karşısındaki oturma grubunun önünde bir masa yer alıyor.

MYD 40 Tender

+

MYD 40 Tender

MYD 40 Lobster

+

MYD 40 Lobster

Elektrİklİ Tekneler

+

Elektrİklİ Tekneler

Özel Üretİm

+

Özel Üretim Tekneler